Aktualności

project icon

Sierpień 2023

Uruchomiliśmy na naszej stronie przeglądarkę plików GERBER. Dzięki temu rozwiązaniu, można przed zamówieniem sprawdzić poprawność wygenerowanych plików produkcyjnych.
project icon

Listopad 2022

Rozszerzamy naszą ofertę o nowy kolor soldermaski - teraz można zamawiać płytki drukowane w kolorze żółtym. Zapraszamy do skorzystania z tej nowej możliwości.
project icon

Czerwiec 2022

Nasza strona internetowa została odświeżona! Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszej nowej witryny i zapoznania się z nowymi treściami i funkcjonalnościami.
new webpage icon

Maj 2021

Przebudowa strony internetowej. Dodaliśmy nowy dział - Baza wiedzy. Będziemy tam zamieszczać artykuły na temat produkcji obwodów drukowanych.
project icon

Kwiecień 2020

Poszerzyliśmy naszą ofertę o usługę projektowania płytek drukowanych na podstawie schematów ideowych. Teraz można skorzystać z jeszcze szerszego zakresu usług dostępnych u nas.
project icon

Maj 2019

Wprowadziliśmy do naszej oferty obwody drukowane z warstwą miedzi o grubości 105µm. To nowe ulepszenie, które daje większą elastyczność w projektowaniu. Zapraszamy do skorzystania z tej nowej opcji.
project icon

Październik 2018

Na naszej stronie internetowej pojawił się nowy dział - "Przygotowanie projektu". Zachęcamy do zapoznania się z nową sekcją, która dostarczy informacji na temat projektowania obwodów. Zapraszamy do lektury!
project icon

Lipiec 2018

Oferujemy możliwość realizacji zamówień w trybie ekspresowym, gwarantując dostawę w ciągu 5 dni roboczych. Prosimy pamiętać, że za tę usługę naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 50% ceny standardowej.
project icon

Wrzesień 2017

Wprowadziliśmy do oferty dwa nowe kolory soldermaski w technologii foto: czerwony i niebieski. Od teraz wszystkie dostępne kolory masek możemy wykonać w tej technologii.
project icon

Marzec 2017

Uruchumiliśmy dwie nowoczesne frezarki, które znacząco zwiększyły precyzję i przyspieszyły proces frezowania. Dzięki tym nowym maszynom możemy efektywniej sprostać Państwa oczekiwaniom
project icon

Czerwiec 2016

Dzięki modernizacji naszego procesu technologicznego, jesteśmy teraz w stanie tworzyć płytki o większych rozmiarach. Nasz nowy maksymalny format wynosi 585x310 mm, co otwiera nowe możliwości projektowania dla naszych klientów.
project icon

Styczeń 2016

Nasza strona internetowa przeszła odświeżenie, a wraz z tym wprowadziliśmy nowy dział, gdzie znajdziecie dpowiedzi na najczęściej zadawane pytania - "Pytania i Odpowiedzi". Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami!
project icon

Maj 2015

Nowość w naszej ofercie - czarna soldermaska w technologii foto. To rozwiązanie dedykowane płytkom o najmniejszym rastrze elementów, które zyskują nową jakość dzięki tej modernizacji.
project icon

Listopad 2013

Wzbogacenie parku maszynowego o numerycznie sterowaną rytarkę. Dzięki taj maszynie poprawiliśmy precyzję nacinania formatek z płytkami drukowanymi.
project icon

Maj 2013

Uruchomienie naszej nowej wiertarki 4-wrzecionowej. Ta nowa maszyna pozwala na jeszcze wydajniejsze i precyzyjniejsze wykonywanie otworów w płytkach drukowanych.
project icon

Marzec 2012

Oferujemy nową białą soldermaskę, dedykowaną specjalnie do zastosowań LED. Uzyskana powłoka jest śnieżnobiała oraz nietransparentna. Dodatkowo, farba ta, nie zmienia barwy w trakcie obróbki w wysokich temperaturach.
project icon

Lipiec 2011

Modernizacja urządzenia HASL (cynowanie). Dzięki czemu maksymalny rozmiar płytki, jaki możemy wykonać, został zwiększony do 530 x 310mm
project icon

Maj 2010

Uruchomienie nowej frezarki. Ta nowa maszyna wzbogaca naszą zdolność produkcyjną oraz umożliwia dokładniejsze frezowanie obwodów drukowanych.
project icon

Maj 2008

Uruchomienie testera optycznego firmy CMATEK. Automatyczne testowanie obwodów znacząco zmniejsza możliwość wystąpienia błędu na płytce.
project icon

Luty 2008

Wzbogaciliśmy nasz park maszynowy o nowoczesną wiertarkę marki HITACHI. Dzięki niej jesteśmy teraz w stanie wykonywać precyzyjne otwory o średnicy nawet do 0.3 mm, co otwiera nowe możliwości projektowania i produkcji dla naszych klientów.
project icon

Styczeń 2008

Dokonaliśmy zakupu nowoczesnego testera palcowego od renomowanej firmy MANIA. Dla naszych klientów oferujemy opcję testowania obwodów elektrycznie, gwarantując 100% wolność od błędów. Dzięki temu możecie być pewni, że Wasze produkty spełnią najwyższe standardy jakości.