PL EN
Obwody drukowane

O firmie Laskar

Firma LASKAR może pochwalić się prawie 30-letnim doświadczeniem. Od początku istnienia zajmuje się produkcją obwodów drukowanych do urządzeń elektronicznych. Po siedmiu latach intensywnego rozwoju przenieśliśmy się do nowej, będącej naszą własnością, siedziby w Pruszkowie przy ulicy Przejazdowej 31.

W trakcie wieloletniej działalności stale powiększamy nasz park maszynowy, nabywając coraz nowocześniejsze urządzenia. Od wielu lat zajmujemy się produkcją zarówno obwodów drukowanych jednostronnych, jak i obwodów dwustronnych z metalizacją otworów

Ważnym elementem naszej działalności jest dbałość o środowisko naturalne. Stosowana przez nas linia do trawienia współpracuje w cyklu zamkniętym z urządzeniem do regeneracji kąpieli trawiącej. Pozwala to na całkowity odzysk miedzi z kąpieli trawiącej i z wody z płuczek. Jedynym odpadem jest miedź otrzymywana elektrolitycznie.

Dzięki stałej dbałości o jakość, terminowości dostaw oraz konkurencyjnym cenom, cieszymy się uznaniem wielu klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.
firma Laskar